RPA150E-4812SEW/P
RECOM
RECOM RPA150E-4812SEW/P
image shown is a representation only
RPA150E-4812SEW/P
Description: DC/DC Mod 9-60V to 12V 150W 3kV 3kV THT Supplier: RECOM Matchcode: RPA150E-4812SEW/P Rutronik No.: ICDCDC5293 Unit Pack: 6 MOQ: 6 package: 1/8 BRICK Packaging: BOX
Power
150 W
Vin(min)
9 V(DC)
Vin(max)
60 V(DC)
V out
12 V(DC)
Output current
3 mA
Isolation
REG 6:1 kV(DC)
Efficiency
91 %