RP15-2405SFW
RECOM
RECOM RP15-2405SFW
image shown is a representation only
RP15-2405SFW
Description: DC/DC Mod 9-36V to 05V 15W 1.6kV THT Supplier: RECOM Matchcode: RP15-2405SFW Rutronik No.: ICDCDC1045 Unit Pack: 9 MOQ: 9 package: 2"x1" Packaging: TUBE
Power
15 W
Vin(min)
9 V(DC)
Vin(max)
36 V(DC)
V out
05 V(DC)
Output current
1.6 mA
Isolation
REG 4:1 kV(DC)
Efficiency
87 %
Package
2"x1"