REC6-4805SRW/R10/A
RECOM
RECOM REC6-4805SRW/R10/A
image shown is a representation only
REC6-4805SRW/R10/A
Description: DC/DC Mod 36-75V to 05V 6W 10kV 10kV THT Supplier: RECOM Matchcode: REC6-4805SRW/R10/A Rutronik No.: ICDCDC2875 Unit Pack: 15 MOQ: 15 package: DIP24 Packaging: TUBE
Power
120 W
Vin(min)
36 V(DC)
Vin(max)
75 V(DC)
V out
05 V(DC)
No.of outputs
SINGLE
Output current
1000 mA
Isolation
10 kV(DC)
Reg./Unreg.
REG
Efficiency
0 %