REC3.5-2409SRW/R10/C
RECOM
RECOM REC3.5-2409SRW/R10/C
image shown is a representation only
REC3.5-2409SRW/R10/C
Description: DC/DC Mod 18-36V to 09V 3.5W 10kV THT Supplier: RECOM Matchcode: REC3.5-2409SRW/R10/C Rutronik No.: ICDCDC5336 Unit Pack: 15 MOQ: 15 package: DIP24 Packaging: TUBE
Power
6 W
Vin(min)
18 V(DC)
Vin(max)
36 V(DC)
V out
09 V(DC)
No.of outputs
SINGLE
Output current
388 mA
Isolation
10 kV(DC)
Reg./Unreg.
REG
Efficiency
0 %