REC3-2405SR/H1
RECOM
RECOM REC3-2405SR/H1
image shown is a representation only
REC3-2405SR/H1
Description: DC/DC Mod 24V to 05V 3W 1kV 1kV THT Supplier: RECOM Matchcode: REC3-2405SR/H1 Rutronik No.: ICDCDC1110 Unit Pack: 15 MOQ: 15 package: DIP24 Packaging: TUBE
Power
2 W
Vin(min)
24 V(DC)
Vin(max)
24 V(DC)
V out
05 V(DC)
Output current
600 mA
Isolation
1 kV(DC)
Reg./Unreg.
REG
Efficiency
0 %