RACPRO1-S480/48
RECOM
RECOM RACPRO1-S480/48
image shown is a representation only
RACPRO1-S480/48
Description: DIN-RAIL 1-PHASE 1*85-277V +/-48V 480W Supplier: RECOM Matchcode: RACPRO1-S480/48 Rutronik No.: ICACDC1190 Unit Pack: 1 MOQ: 1 package: DIN-Rail Packaging: BOX
Power
480 W
V(AC) in (min)
85 V
V(AC) in (max)
277 V
V(DC) in (min)
88 V
V(DC) in (max)
370 V
V(DC) out
48 V
Output current
10000 mA
Isolation
4 kV(DC)
Efficiency
95.4 %