RACM65-12S
RECOM
RECOM RACM65-12S
image shown is a representation only
RACM65-12S
Description: AC/DC Mod 85-264V to 12V 65W 4kV Supplier: RECOM Matchcode: RACM65-12S Rutronik No.: ICDCDC3841 Unit Pack: 1 MOQ: 1 package: enclosed Packaging: BOX
Power
65 W
V(in)min
85 V(DC)
V(in)max
264 V(DC)
V out
12 V(DC)
Output current
5420 mA
Isolation
4 kV(DC)
Efficiency
92.5 %