RACM30-54SK/277/PMA
RECOM
RACM30-54SK/277/PMA
Description: AC/DC Mod 85-305 to 54V 30W 4kV PMA Supplier: RECOM Matchcode: RACM30-54SK/277/PMA Rutronik No.: ICACDC1175 Unit Pack: 24 MOQ: 24 package: PMA Packaging: TRAY
Power
30 W
V(in)min
85 V(DC)
V(in)max
305 V(DC)
V out
54 V(DC)
Output current
556 mA
Isolation
4 kV(DC)
Efficiency
88 %