RACM30-15SK/277
RECOM
RECOM RACM30-15SK/277
image shown is a representation only
RACM30-15SK/277
Description: AC/DC Mod 85-305V to 15V 30W 4kV THT Supplier: RECOM Matchcode: RACM30-15SK/277 Rutronik No.: ICACDC1142 Unit Pack: 11 MOQ: 11 package: potted Packaging: TUBE
Power
30 W
V(in)min
85 V(DC)
V(in)max
305 V(DC)
V out
15 V(DC)
Output current
2000 mA
No.of outputs
SINGLE
Isolation
4 kV(DC)
Reg./ Unreg.
REG
Efficiency
90 %