RACM30-12SER
RECOM
RECOM RACM30-12SER
image shown is a representation only
RACM30-12SER
Description: AC/DC Mod 90-264V to 12V 30W 4.4kV THT Supplier: RECOM Matchcode: RACM30-12SER Rutronik No.: ICDCDC4441 Unit Pack: 10 MOQ: 10 package: Standard Packaging: BOX
Power
30 W
V(in)min
90 V(DC)
V(in)max
264 V(DC)
V out
12 V(DC)
Output current
2500 mA
No.of outputs
SINGLE
Isolation
4.4 kV(DC)