RACM30-05SK/277/PMP
RECOM
RACM30-05SK/277/PMP
Description: AC/DC Mod 85-305V to 05V 30W 4kV Push-in Supplier: RECOM Matchcode: RACM30-05SK/277/PMP Rutronik No.: ICACDC1179 Unit Pack: 24 MOQ: 24 package: PanelMount Packaging: TRAY
Power
30 W
V(in)min
85 V(DC)
V(in)max
305 V(DC)
V out
5 V(DC)
Output current
6000 mA
Isolation
4 kV(DC)
Efficiency
86 %