RACM18-05SER/W
RECOM
RECOM RACM18-05SER/W
image shown is a representation only
RACM18-05SER/W
Description: AC/DC Mod 90-264V to 05V 18W 4.6kV wired Supplier: RECOM Matchcode: RACM18-05SER/W Rutronik No.: ICDCDC4409 Unit Pack: 10 MOQ: 10 package: potted Packaging: BOX
Power
18 W
V(in)min
90 V(DC)
V(in)max
264 V(DC)
V out
05 V(DC)
Output current
2500 mA
Isolation
4.6 kV(DC)