RACM06E-12SK/277
RECOM
RECOM RACM06E-12SK/277
image shown is a representation only
RACM06E-12SK/277
Description: AC/DC Mod 100-277V to 12V 6W 4kV Supplier: RECOM Matchcode: RACM06E-12SK/277 Rutronik No.: SMPS1573 Unit Pack: 18 MOQ: 18 package: open Frame Packaging: TUBE
Power
6 W
V(in)min
80 V(DC)
V(in)max
305 V(DC)
V out
12 V(DC)
Output current
500 mA
Isolation
4 kV(DC)
Efficiency
82 %