RAC15-12SK/WI
RECOM
RECOM RAC15-12SK/WI
image shown is a representation only
RAC15-12SK/WI
Description: AC/DC Mod 18-264V to 12V 15W 6kV THT Supplier: RECOM Matchcode: RAC15-12SK/WI Rutronik No.: ICACDC1182 Unit Pack: 11 MOQ: 11 package: Standard Packaging: TUBE
Power
15 W
V(in)min
18 V(DC)
V(in)max
275 V(DC)
V out
12 V(DC)
Output current
1250 mA
Isolation
6 kV(DC)
Efficiency
83 %