RAC05-15SK/C14
RECOM
RECOM RAC05-15SK/C14
image shown is a representation only
RAC05-15SK/C14
Description: AC/DC Mod encl 85-264V to 15V 3kV Supplier: RECOM Matchcode: RAC05-15SK/C14 Rutronik No.: ICDCDC4717 Unit Pack: 10 MOQ: 10 package: Enclosed Packaging: BOX
Power
5 W
V(in)min
85 V(DC)
V(in)max
264 V(DC)
V out
15 V(DC)
Output current
333 mA
Isolation
3 kV(DC)
Efficiency
81 %