RAC04-24SK/277
RECOM
RECOM RAC04-24SK/277
image shown is a representation only
RAC04-24SK/277
Description: AC/DC Mod 80-305V to 24V 4W 4kV 4kV THT Supplier: RECOM Matchcode: RAC04-24SK/277 Rutronik No.: ICDCDC4802 Unit Pack: 12 MOQ: 12 package: Standard Packaging: TUBE
Power
4 W
V(in)min
80 V(DC)
V(in)max
305 V(DC)
V out
24 V(DC)
Output current
167 mA
Isolation
4 kV(DC)
Efficiency
80 %
Series
Powerline
Automotive
NO
Package
Standard
RoHS Status
RoHS-conform
Packaging
TUBE
ECCN
EAR99
Customs Tariff No.
Country
China
Supplier Lead time
28 weeks
Request or order:
Please login
Rutronik24 e-commerce is for corporate customers and organisations only.
Prices
Alternatives
RECOM
RECOM RAC04-05SGA
RAC04-05SGA
Semiconductors
  • AC/DC Mod 85-305V to 05V 4W...
  • package: Standard
  • Packaging: TUBE
Topseller
DELTA
DELTA AA04D1212A
AA04D1212A
Semiconductors
  • AC/DC Mod 85-264V to +/-12V 4W