RAC03-24SGB
RECOM
RECOM RAC03-24SGB
image shown is a representation only
RAC03-24SGB
Description: AC/DC Mod 85-305V to 24V 3W 3kV 3kV THT Supplier: RECOM Matchcode: RAC03-24SGB Rutronik No.: ICDCDC4286 Unit Pack: 20 MOQ: 20 package: Standard Packaging: TUBE
Power
3 W
V(in)min
85 V(DC)
V(in)max
305 V(DC)
V out
24 V(DC)
Output current
130 mA
Isolation
3 kV(DC)
Efficiency
80 %
Package
Standard
Country
China
Supplier Lead time
16 weeks
Prices
Compatible
RECOM
RECOM RAC-ADAPT-ST-1
RAC-ADAPT-ST-1
Semiconductors
  • Adapter Board RECOM AC/DC
  • Packaging: BAG
Semiconductors
  • AC/DC Mod 85-305V to 05V 3W...