RAC03-24SGA
RECOM
RECOM RAC03-24SGA
image shown is a representation only
RAC03-24SGA
Description: AC/DC Mod 85-305V to 24V 3W 3kV 3kV THT Supplier: RECOM Matchcode: RAC03-24SGA Rutronik No.: ICDCDC4285 Unit Pack: 20 MOQ: 20 package: Standard Packaging: TUBE
Power
3 W
V(in)min
85 V(DC)
V(in)max
305 V(DC)
V out
24 V(DC)
Output current
130 mA
Isolation
3 kV(DC)
Efficiency
80 %
China
ABC-Code
A
Supplier Lead time
16 weeks
Semiconductors
  • AC/DC Mod 85-305V to 05V 3W...