RAC02-24SE/277
RECOM
RECOM RAC02-24SE/277
image shown is a representation only
RAC02-24SE/277
Description: AC/DC Mod 80-305V to 24V 2W 3kV 3kV THT Supplier: RECOM Matchcode: RAC02-24SE/277 Rutronik No.: ICDCDC2993 Unit Pack: 22 MOQ: 22 package: Standard Packaging: TUBE
Power
2 W
V(in)min
85 V(DC)
V(in)max
305 V(DC)
V out
24 V(DC)
Output current
83 mA
Isolation
3 kV(DC)
Efficiency
76 %