R1D-2409/P-R
RECOM
RECOM R1D-2409/P-R
image shown is a representation only
R1D-2409/P-R
Description: DC/DC Mod 24V to +/-09V 1W 1kV SMD Supplier: RECOM Matchcode: R1D-2409/P-R Rutronik No.: ICDCDC5121 Unit Pack: 500 MOQ: 500 package: SMD 6 PIN Packaging: REEL
Power
3 W
Vin(min)
21.6 V(DC)
Vin(max)
26.4 V(DC)
V out
+/-09 V(DC)
Output current
+/56 mA
Isolation
1 kV(DC)
Efficiency
0 %