W3921B0150
PULSE
PULSE W3921B0150
image shown is a representation only
W3921B0150
Description: W3921 Internal FPC Ant. 2,4 GHz Supplier: PULSE a YAGEO company Matchcode: W3921B0150 Rutronik No.: WIREAC2178 Unit Pack: 1 MOQ: 500 Packaging: BAG
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Antenna type
FPC
Standard
2,4/5GHz
Frequency
2,4 G Hz
Connector (1)
IPEX/U.FL
Cable type
MC1.13
Cable length
150 mm
Impedance
50 Ohm