BZX84B39-AU_R1_000A1
PANJIT
PANJIT BZX84B39-AU_R1_000A1
image shown is a representation only
BZX84B39-AU_R1_000A1
Description: Z-DIODE 0,41W 39V 2% SOT23 AECQ Supplier: PANJIT Matchcode: BZX84B39 AU Rutronik No.: DZ9829 Unit Pack: 3000 MOQ: 30000 package: SOT23 Packaging: REEL
U(Z)
39 V
P(tot)
0.41 W
Tolerance
2 %
I(Z)
5 mA
Automotive
AEC-Q(101)
Country
Taiwan
Supplier Lead time
32 weeks
PANJIT
PANJIT BZT52-B39S_R1_00001
BZT52-B39S_R1_00001
Semiconductors
  • Z-DIODE 0,2W SOD - 323
  • package: SOD-323
VISHAY
VISHAY TZMC39-GS18
TZMC39-GS18
Semiconductors
  • Z-DIODE 0,5W 39V 5% MINIMELF
  • package: MINIMELF
VISHAY
VISHAY ZMY39-GS18
ZMY39-GS18
  • Z-DIODE 1,0W 39V 5% MELF