ERJ8ENF1431V
PANASONIC
PANASONIC ERJ8ENF1431V
image shown is a representation only
ERJ8ENF1431V
Description: RC1206 1,43K 1% 0,25W TK100 Supplier: PANASONIC Matchcode: RC12061,43K% Rutronik No.: WRC61176 Unit Pack: 5000 MOQ: 30000 package: 1206 Packaging: REEL
Resistor value
1,43K Ω
Package
1206
Res.tolerance
1 %
Power rating
0.25 W
Temp.coeff.
100 ppm
Max.oper.volt.
200 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C