ERJ6ENF3480V
PANASONIC
PANASONIC ERJ6ENF3480V
image shown is a representation only
ERJ6ENF3480V
Description: RC0805 348R 1% 0,125W TK100 Supplier: PANASONIC Matchcode: RC0805348R1% Rutronik No.: WRC61765 Unit Pack: 5000 MOQ: 50000 package: 0805 Packaging: REEL
Resistor value
348 Ω
Res.tolerance
1 %
Power rating
0.125 W
Temp.coeff.
100 ppm
Max.oper.volt.
200 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C