ERJ1TRQFR24U
PANASONIC
PANASONIC ERJ1TRQFR24U
image shown is a representation only
ERJ1TRQFR24U
Description: LO2512 0,24R 1% 1W TK200 Supplier: PANASONIC Matchcode: RC25120,24R1% Rutronik No.: WPR3264 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 package: 2512 Packaging: REEL
Resistor value
0.24 Ω
Temp.coeff.
200 ppm
Res.tolerance
1 %
Power rating
1 W
Technology
THICKFILM
Automotive
AEC-Q(200)
Package
2512
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
125 °C