ERA3AEB681V
PANASONIC
PANASONIC ERA3AEB681V
image shown is a representation only
ERA3AEB681V
Description: TF0603 680R 0,1% 0,1W TK25 Supplier: PANASONIC Matchcode: TF0603680R0,1% Rutronik No.: WPR5686 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: 0603 Packaging: REEL
Resistor value
681 Ω
Res.tolerance
0.1 %
Power rating
0.1 W
Temp.coeff.
25 ppm
Max.oper.volt.
75 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C