ERA3AEB333V
PANASONIC
PANASONIC ERA3AEB333V
image shown is a representation only
ERA3AEB333V
Description: TF0603 33K 0,1% 0,1W TK25 Supplier: PANASONIC Matchcode: TF060333K0,1% Rutronik No.: WPR4797 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: 0603 Packaging: REEL
Resistor value
33K Ω
Res.tolerance
0.1 %
Power rating
0.1 W
Temp.coeff.
25 ppm
Max.oper.volt.
75 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C