EEEFT1V681UP
PANASONIC
PANASONIC EEEFT1V681UP
image shown is a representation only
EEEFT1V681UP
Description: FT 680uF 35V 20% 10x10 Supplier: PANASONIC Matchcode: HCRL680U35V Rutronik No.: KEL21844 Unit Pack: 500 MOQ: 500 Packaging: REEL PLAST
C(N)
680 µF
V(N)
35 V
Rutronik size
10x10 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
2000 h
Z(100kHz/20°C)
60 mOhm
I(@100kHz/T(A)m
1190 mA
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-55 °C
Supp. case size
10x10,2 mm