ECA1HHG222
PANASONIC
PANASONIC ECA1HHG222
image shown is a representation only
ECA1HHG222
Description: NHG 2200uF 50V 20% 16x31/7,5 Supplier: PANASONIC Matchcode: HFR2200U50V7,5 Rutronik No.: KEL11271 Unit Pack: 1 MOQ: 1 Packaging: BULK
C(N)
2200 µF
V(N)
50 V
Rutronik size
16x31 mm
Pitch
7.5 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
2000 h
Packaging
BULK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-55 °C
Supp. case size
16x31,5 mm