XRCGB32M000F2P02R0
MURATA
XRCGB32M000F2P02R0
Description: XRCGB 32,000000M 20ppm 6pF Supplier: MURATA Matchcode: Q32,000000 MHZ XRCGB Rutronik No.: QUARZ8926 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 Packaging: REEL
Frequency
32 MHz
Temp.range
-30+85 °C
Stabil./ Temp.
+/-20 ppm
Load capacity
6 pF
Height
0.65 mm
Width
1.6 mm
Length
2 mm