XRCGB25M000F0L00R0
MURATA
MURATA XRCGB25M000F0L00R0
image shown is a representation only
XRCGB25M000F0L00R0
Description: XRCGB 25,000000M 100ppm 6pF Supplier: MURATA Matchcode: Q25,000000 MHZ XRCGB Rutronik No.: QUARZ6096 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: XRCGB Packaging: REEL
Frequency
25 MHz
Tolerance
+/-100 ppm
Temp.range
-30+85 °C
Stabil./ Temp.
+/-50 ppm
Load capacity
6 pF
Height
0.65 mm
Width
1.6 mm
Length
2 mm
ESR max.
150 Ohm