XRCGB24M000F3M13R0
MURATA
MURATA XRCGB24M000F3M13R0
image shown is a representation only
XRCGB24M000F3M13R0
Description: XRCGB 24,000000M 30ppm 8,5pF Supplier: MURATA Matchcode: Q24,000000 MHZ XRCGB Rutronik No.: QUARZ8524 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: XRCGB Packaging: REEL
Frequency
24 MHz
Tolerance
+/-30 ppm
Temp.range
-30+85 °C
Stabil./ Temp.
+/-40 ppm
Load capacity
8.5 pF
Height
0.65 mm
Width
1.6 mm
Length
2 mm
ESR max.
120 Ohm