RDER73A333K4M1H03A
RDER73A333K4M1H03A
Description:
KV 33nF 1000V 10% RM5,0 X7R
Matchcode:
KV33N5,0X7R1K0K NORM
Rutronik No.:
KKK24309
Packaging:
AMMOPACK
- C(N)
- 33n F
- V(N)
- 1000 V
- Pitch
- 5 mm
- Tolerance
- 10%
- Packaging
- AMMOPACK
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Length
- 7.5 mm
- Diameter/width
- 4 mm
- Height
- 5.5 mm
- Wire length
- 16 mm
- Tape type
- Panasert C
- Tape pitch
- 12.7 mm