RDER71H104K0S1H03A
RDER71H104K0S1H03A
Description:
KV 100nF 50V 10% RM2,5 X7R
Supplier:
MURATA
Matchcode:
KV100N2,5X7R050K NORM
Rutronik No.:
KKK22347
Packaging:
AMMOPACK
- C(N)
- 100n F
- V(N)
- 50 V
- Pitch
- 2.5 mm
- Dielectric
- X7R
- Style
- RADIAL
- Tolerance
- 10%
- Design / type
- OUT CRIMP
- Automotive
- NO
- Packaging
- AMMOPACK
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Purpose of use
- COMMERCIAL
- Length
- 5 mm
- Diameter/width
- 3.5 mm
- Height
- 2.5 mm
- Wire length
- 16 mm
- Tape type
- PANASERT C
- Tape pitch
- 12.7 mm