NFE61HT681D2A9L
MURATA
MURATA NFE61HT681D2A9L
image shown is a representation only
NFE61HT681D2A9L
Description: NFE61H 680pF 100V 2A Supplier: MURATA Matchcode: EMIC680P2706 Rutronik No.: FE4186 Unit Pack: 2500 MOQ: 2500 Packaging: REEL
Capacitance
680 pF
Rated current
2000 mA
Rated voltage
100 V
Tolerance neg
-20 %
Tolerance pos
20 %
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C