LQW2BASR39J00L
MURATA
LQW2BASR39J00L
Description: LQW2BA 390nH 290mA 5% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,39U0805 Rutronik No.: IND19012 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Inductance
0.39 µH
Current rated
290 mA
Tolerance
5 %
Technology
WIREWOUND
R(DC)max.
1.5 Ohm
Test frequency
100 MHz
Design
CERAMIC
Enclosure type
UNSHIELDED
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
600 MHz