LQW18CNR47J00D
MURATA
LQW18CNR47J00D
Description: LQW18CN 0,47uH 500mA 5% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,47U5% Rutronik No.: IND17805 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Inductance
0.47 µH
Current rated
500 mA
Tolerance
5 %
R(DC)max.
0.45 Ohm
Design
FERRITE
Enclosure type
UNSHIELDED
Length
1.6 mm
Width
0.8 mm
Height
0.8 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
85 °C
SFR
555 MHz