LQW18ANR27J0ZD
MURATA
MURATA LQW18ANR27J0ZD
image shown is a representation only
LQW18ANR27J0ZD
Description: LQW18A 270nH 110mA 5% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,27U0603 Rutronik No.: IND16074 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Inductance
0.27 µH
Current rated
110 mA
Tolerance
5 %
R(DC)max.
3.4 Ohm
Test frequency
150 MHz
UNSHIELDED
Length
1.6 mm
Width
0.8 mm
Height
0.8 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
960 MHz