LQW18AN68NG00D
MURATA
MURATA LQW18AN68NG00D
image shown is a representation only
LQW18AN68NG00D
Description: LQW18A 68nH 340mA 2% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,068U0603 Rutronik No.: IND9232 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Inductance
0.068 µH
Current rated
340 mA
Tolerance
2 %
R(DC)max.
0.38 Ohm
Test frequency
100 MHz
UNSHIELDED
Length
1.6 mm
Width
0.8 mm
Height
0.8 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
2200 MHz