LQW18AN56NG00D
MURATA
MURATA LQW18AN56NG00D
image shown is a representation only
LQW18AN56NG00D
Description: LQW18AN 0,056uH 360mA 2% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,056U0603 Rutronik No.: IND8591 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Inductance
0.056 µH
Current rated
360 mA
Tolerance
2 %
R(DC)max.
0.35 Ohm
Test frequency
200 MHz
UNSHIELDED
Length
1.6 mm
Width
0.8 mm
Height
0.8 mm
T(A)min
-25 °C
T(A)max
85 °C
SFR
2400 MHz