LQW18AN47NG8ZD
MURATA
LQW18AN47NG8ZD
Description: LQW18AN 0,047uH 830mA 2% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,047U0603 Rutronik No.: IND19189 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Inductance
0.047 µH
Current rated
830 mA
Tolerance
2 %
R(DC)max.
0.16 Ohm
Test frequency
100 MHz
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
3280 MHz