LQW15AN56NH00D
MURATA
MURATA LQW15AN56NH00D
image shown is a representation only
LQW15AN56NH00D
Description: LQW15A 0,056µH 200mA 3% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,056U0402 Rutronik No.: IND13019 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Inductance
0.056 µH
Current rated
200 mA
Tolerance
3 %
R(DC)max.
1.17 Ohm
Test frequency
250 MHz
Design
ALUMINA
Enclosure type
UNSHIELDED
Length
1 mm
Width
0.6 mm
Height
0.5 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
2800 MHz