LQW15AN47NG00D
MURATA
MURATA LQW15AN47NG00D
image shown is a representation only
LQW15AN47NG00D
Description: LQW15A 0,047µH 210mA 2% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,047U0402 Rutronik No.: IND13950 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Inductance
0.047 µH
Current rated
210 mA
Tolerance
2 %
R(DC)max.
1.08 Ohm
Test frequency
200 MHz
Design
ALUMINA
Enclosure type
UNSHIELDED
Length
1 mm
Width
0.6 mm
Height
0.5 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
2900 MHz