LQW15AN33NJ80D
MURATA
LQW15AN33NJ80D
Description: LQW15AN 0,033uH 620mA 5% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,033U0402 Rutronik No.: IND19250 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Inductance
0.033 µH
Current rated
620 mA
Tolerance
5 %
R(DC)max.
0.336 Ohm
Test frequency
100 MHz
Design
CERAMIC
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
3600 MHz