LQW15AN33NJ00D
MURATA
MURATA LQW15AN33NJ00D
image shown is a representation only
LQW15AN33NJ00D
Description: LQW15AN 0,033uH 260mA 5% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,033U0402 Rutronik No.: IND13011 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Inductance
0.033 µH
Current rated
260 mA
Tolerance
5 %
R(DC)max.
0.63 Ohm
Design
ALUMINA
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
3200 MHz