LQW15AN1N5B00D
MURATA
MURATA LQW15AN1N5B00D
image shown is a representation only
LQW15AN1N5B00D
Description: LQW15A 1,5nH 1000mA 0,1nH WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,0015U0402 Rutronik No.: IND11880 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Inductance
0.0015 µH
Current rated
1000 mA
Tolerance
0,1nH %
R(DC)max.
0.03 Ohm
Test frequency
250 MHz
Design
ALUMINA
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
18000 MHz