LQH55DN221M03L
MURATA
MURATA LQH55DN221M03L
image shown is a representation only
LQH55DN221M03L
Description: LQH55DN 220uH 320mA 20% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC220U2220 Rutronik No.: IND12924 Unit Pack: 350 MOQ: 350 Packaging: REEL
Inductance
220 µH
Current rated
320 mA
Tolerance
20 %
R(DC)typ.
2.4 Ohm
Test frequency
1 MHz
Length
5.7 mm
Width
5 mm
Height
4.7 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
80 °C
SFR
4 MHz