LQH43PN8R2M26L
MURATA
LQH43PN8R2M26L
Description: LQH43PN 8,2uH 1100mA 20% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC8,2U1812 Rutronik No.: IND18874 Unit Pack: 500 MOQ: 500 Packaging: REEL
Datasheet
Inductance
8.2 µH
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
1100 mA
R(DC)max.
0.128 Ohm
Enclosure type
SHIELDED
Length
4.5 mm
Width
3.2 mm
Height
2.6 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
85 °C
SFR
25 MHz