LQH43MN221K03L
MURATA
MURATA LQH43MN221K03L
image shown is a representation only
LQH43MN221K03L
Description: LQH43MN 220uH 110mA 10% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC220U1812 Rutronik No.: IND5917 Unit Pack: 500 MOQ: 500 Packaging: REEL
Inductance
220 µH
Current rated
100 mA
Tolerance
10 %
R(DC)max.
5.4 Ohm
Test frequency
0.796 MHz
Enclosure type
UNSHIELDED
Length
4.5 mm
Width
3.2 mm
Height
2.6 mm
T(A)min
-25 °C
T(A)max
85 °C
SFR
4.5 MHz