LQH43CN331K03L
MURATA
MURATA LQH43CN331K03L
image shown is a representation only
LQH43CN331K03L
Description: LQH43CN 330uH 100mA 10% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC330U1812 Rutronik No.: IND10769 Unit Pack: 500 MOQ: 500 Packaging: REEL
Inductance
330 µH
Current rated
100 mA
Tolerance
10 %
R(DC)max.
6.8 Ohm
Enclosure type
UNSHIELDED
T(A)min
-40 °C
T(A)max
85 °C
Series
LQH43CN
Automotive
NO
RoHS Status
RoHS-conform
Packaging
REEL
ECCN
EAR99
Customs Tariff No.
Country
Japan
ABC-Code
B
Supplier Lead time
16 weeks
Request or order:
Please login
Rutronik24 e-commerce is for corporate customers and organisations only.
Prices
Alternatives
SUMIDA
SUMIDA CD75NP-331KC
CD75NP-331KC
Passive Components
  • CD75NP 330uH 400mA 10% WWT
  • Packaging: REEL
VISHAY
VISHAY IFDC5050HZER331M
IFDC5050HZER331M
Passive Components
  • IFDC 330uH 1,5A 20% WWT